Go to: tresc | menu

STOWARZYSZENIE Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"

 • Powiat pszczyński
 • Suszec
 • Miedźna
 • Pawłowice
 • Goczałkowice-Zdrój
 • Pszczyna
 • Kobiór
 • Bojszowy
 • Orzesze
 • Wyry
 • Bieruń
 • Ornontowice
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

lgd 4Lgd 9zachód słońca A. Siudyrybitwy K. Sektastaw Dulnik Góra
Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na kolejne wydarzenia!

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na kolejne wydarzenia!

Środa, 4 lipca 2018 r.

GOK w Suszcu zaprasza Państwa na wydarzenia: Kawiarenka językowa, Tydzień detektywistyczny oraz Moje Podróże!

I.KAWIARENKA JĘZYKOWA DLA DOROSŁYCH Z CRAIGIEM SHRINEREM

Wakacje sprzyjają wyjazdom i podróżom, podczas których sprawdzeniu zostają poddane nasze umiejętności językowe. Tym bardziej warto skorzystać z bezpłatnych spotkań z językiem angielskim prowadzonych w kawiarnianej atmosferze w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Spotkania poprowadzi amerykański lektor Craig Shriner.

Spotkania są przeznaczone dla osób początkujących, które miały już jakikolwiek kontakt z językiem angielskim oraz dla wszystkich bardziej zaawansowanych, którzy chcą poćwiczyć rozmowy.

Kawiarenka językowa odbędzie się w terminie 9-13 lipca 2018 w godz.: 18:30-19:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY W SEKRETARACIE GOKU !

Informacje można także uzyskać od pn. do pt. od 8:00 do 16:00 osobiście lub telefonicznie: 32 212 44 91w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

 

II.TYDZIEŃ DETEKTYWISTYCZNY - PÓŁKOLONIE PEŁNE ZAGADEK!

Zagadki, tajemnice, odkrywanie skarbów, budowanie bazy ... taki będzie Tydzień Detektywistyczny z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu.
Pięciodniowe półkolonie odbędą się w terminie 30 lipca - 3 sierpnia 2018 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7+. Koszt półkolonii to kwota 250 zł. W cenę wliczono obiady, przekąski (owoce), wodę, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, pieszą wycieczkę.

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu na podstawie uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową wraz z opłatą należy dostarczyć do GOKu w terminie do 20.07.2018. Płatności można dokonać przelewem, gotówką lub kartą.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

 

III.MOJE PODRÓŻE, MAŁE I DUŻE

Zapraszamy do udziału w kolejnej, XVI edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Moje Podróże Małe i Duże". Każdy, kto kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Z roku na rok zainteresowanie konkursem jest coraz większe, a swoje zdjęcia nadsyłają uczestnicy z całej Polski. Jak zawsze, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Tylko w zeszłym roku swój udział zgłosiło 180 osób !

Podziel się swoją pasją, pokaż nam piękne zakątki, które odwiedziłeś/odwiedziłaś, wygraj nagrody! Do tej pory udział w konkursie wzięło 518 osób, które łącznie nadesłały 1743 prace.
Prócz nagród finansowych dla uczestników konkursu przygotowaliśmy jeszcze jedną formę nagrody. Wraz z 2018 roku w podróż po całej Polsce wybrała się "Objazdowa Wystawa Moich Podróży Małych i Dużych". W zamyślę wraz z nowymi pracami będziemy przygotowywać kolejne wystawy.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 7 września 2018 r .
Rozstrzygnięcie I etapu konkursu nastąpi 25 września 2018 r.
II etapu konkursu nastąpi 30 października 2018 r.

Więcej informacji można uzyskać w biurze GOK w Suszcu od poniedziałku do piątku od 8:30 do 19:30 (ul. Ogrodowa 22, Suszec), telefon: 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

 

 

powrót
Unia Europejska
Leader
PROW 2014-2020
Kreator
pless.pl
Przekaż 1%
gryfnie.com
© 2011-2019 LGD Ziemia Pszczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone.