Go to: tresc | menu

STOWARZYSZENIE Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

new8kukurydzazachód słońca A. Siudyrybitwy K. Sektastudzionka rzepak J.Cisło

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Środa, 11 stycznia 2017 r.

Główny organizator Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Śląsk oraz Urząd Miejski w Pszczynie wraz z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o.o. zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące Działania 3.2. Innowacje w MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego.

więcej

Dotacje na projekty dla osób starszych

Środa, 11 stycznia 2017 r.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę", zaprasza do udziału w konkursie (inkubator i dotacje) na innowacyjne pomysły dotyczące wspierania osób starszych i ich opiekunów. Nabór pomysłów trwa do 28 lutego.  

więcej

Kolędowo i z energią

Wtorek, 10 stycznia 2017 r.

W ostatnią niedzielę, 8 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu odbył się koncert noworoczny zespołu Turnioki.

więcej

Spotkanie informacyjne 10.3.5 RPO WSL

Wtorek, 3 stycznia 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że Wydział Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Śląskiego organizuje w dniu 5 stycznia br. (czwartek) w Katowicach (ul. Dąbrowskiego 23, Budynek Urzędu Marszałkowskiego, sala Kolumnowa w godz. od 9.00 do 13.00, spotkanie informacyjne związane z ogłoszeniem konkursów w ramach Osi priorytetowej X - Rewitalizacja oraz infrastruktura społeczna i zdrowotna.

więcej

Wesołych Świąt!

Wtorek, 20 grudnia 2016 r.

Szanowni Państwo!

Życzymy Państwu pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, niech będą to wyjątkowe chwile spędzone w gronie najbliższych osób.

 

więcej
© 2011-2017 LGD Ziemia Pszczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone.