Go to: tresc | menu

Jak wesele to wesele

Wtorek, 18 października 2011 r.

Za nami cykl przedstawień "Jak wesele to wesele" Amatorskiego Zespołu Teatralnego działającego przy Związku Górnośląskim w Suszcu.

Przedstawienia odbyły się w OSP w Czarkowie we wtorek tj. 4.10.2011 r. jak równeiż w  ubiegłym tygodniu we wtorek tj. 11.10.2011r. w sali OSP w Wiśle Wielkiej oraz środę tj. 12.10.2011r. w Szkole Podstawowej w Jankowicach.

Jak co roku frekwencja była bardzo duża co wskazuje na duże zainteresowanie spektaklem.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.Jak wesele to wesele

powrót

STOWARZYSZENIE Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"

RoweryLudzieTamaKobiór z lotu ptakaŻubryzbiornik łąckiLot ptak Suszec
Powiat Pszczyński Gmina Suszec Gmina Miedźna Gmina Pawłowice Gmina Goczałkowice-Zdrój Gmina Pszczyna Gmina Kobiór

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Informacje opracowane przez Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska"
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

© 2011-2012 LGD Ziemia Pszczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone.