Go to: tresc | menu

STOWARZYSZENIE Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

new8kukurydzazachód słońca A. Siudyrybitwy K. Sektastudzionka rzepak J.Cisło

Zabawa z Ekoskrzatami

Czwartek, 2 marca 2017 r.

Urząd Miasta Pszczyna oraz Agencja Promocji i Rozwoju Ziemi Pszczyńskiej sp. z o. o. zapraszają dzieci wraz z rodzicami na wspólną zabawę z Ekoskrzatami MILI i BULI.

więcej

III Forum Przedsiębiorców Powiatu Pszczyńskiego

Środa, 1 marca 2017 r.

Serdecznie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców, pracowdawców oraz osoby zmierzające rozpocząć działalność gospodarczą na III Forum Przedsiębiorców Powiatu Pszczyńskiego.
 

więcej

Klejnot Ziemi Pszczyńskiej

Środa, 1 marca 2017 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie oraz Starosta Pszczyński Paweł Sadza po raz kolejny zapraszają do zgłaszania kandydatek do odznaczenia "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej".

więcej

Operacja własna - brak zgłoszeń zamiaru realizacji

Środa, 1 marca 2017 r.

W związku z umieszczeniem w dniu 27.01.2017 roku na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" informacji o planowanej do realizacji operacji własnej LGD pn.: "POLEKU slow life po naszymu",

więcej

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Wtorek, 21 lutego 2017 r.

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" pragnie zaprosić swoich członków na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w dniu 1 marca br., o godz. 16.00 w seli sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

więcej
© 2011-2017 LGD Ziemia Pszczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone.