Go to: tresc | menu

STOWARZYSZENIE Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

new8kukurydzazachód słońca A. Siudyrybitwy K. Sektastudzionka rzepak J.Cisło

Wyniki konkursu Mały Europejczyk

Wtorek, 18 czerwca 2013 r.

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym komisja konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac konkursowych.

Komisja w składzie: Zofia Szołdra - przewodnicząca, dyrektor GOKu w Goczałkowicach-Zdroju, Sylwia Pająk-Figula - prezes Stowarzyszenia, Renata Dyrda - Wiceprezes Stowarzyszenia, Katarzyna Hasik - pracownik wydziału Promocji i Integracji Europejskiej w Starostwie Powiatowym.

Komisja spośród ponad 300 prac dokonała wyboru ich zadniem prac najlepiej oddających tematykę konkursu, tj. plany i marzenia związane z funduszami europejskimi na obszarach które dzieci zamieszkują.

Nagrody jakie przyznała komisja:

I miejsce - Aleksandra Waloszek z SP w Górze

II miejsce - Gracjan Demczuk-Szkorupa - SP w Górze

III miejsce - Oliwia Grajcarek - SP w Porębie

Wyróżnienia:

Natalia Bugajska SP nr 2 Wola, Rozalia Pasamink SP nr 2 Wola, Weronika Puczka SP Goczałkowice-Zdrój, Kacper Wybrańczyk - SP Studzienice, Zofia Pasternak - SP Goczałkowice-Zdrój, Kinga Krawczyk - SP Radostowice, Michał Zmorzyk - SP Mizerów, Beata Kapias - SP Wisła Wielka, Mateusz Harazin - SP Brzeźce, Katarzyna Galoch - SP Rudołtowice, Agnieszka Sochacka - SP Frydek, Justyna Bryja - SP Frydek, Katarzyna Blacha - SP Goczałkowice-Zdrój, Paulina Bednarek - SP nr 2 Wola.

W najbliższą niedzielę na rynku pszczyńskim o godz. 14.00 odbędzie się impreza, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia. Wszystkie prace powyższych osób zostaną zaprezentowane podczas wystawy, dodatkowo w wystawie przedstawione zostaną także prace następujących dzieci:

Katarzyna Stebel, Emilia Kolarczyk, Hanna Skorupka, Aleksandra Kropka, Maciej Skorupka, Emilia Tumula, Sergiusz Wątor, Mateusz Konieczny, Dominika Pawlas, Adrian Skiba, Marta Goraus, Dorota Dzierżawa, Maria Kątny, Wiktoria Żelazo, Wikoria Borowska, Katarzyna Gorczyca, Sylwia Grzechnik, Bartek Krzekotowski, Michał Ćmok, Agnieszka Grzesica, Weronika Wrona, Aleksandra Fuks, Julia Kozik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym osobom i zapraszamy do udziału w wystawie!

Galeria

powrót
© 2011-2016 LGD Ziemia Pszczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone.