Go to: tresc | menu

STOWARZYSZENIE Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska"

 • Powiat pszczyński
 • Suszec
 • Miedźna
 • Pawłowice
 • Goczałkowice-Zdrój
 • Pszczyna
 • Kobiór
 • Bojszowy
 • Orzesze
 • Wyry
 • Bieruń
 • Ornontowice
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

30lecie LEADERa

Forum Przedsiębiorców Ziemi Pszczyńskiej

Piątek, 20 maja 2022 r.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska" we współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Pszczynie ma zaszczyt zaprosić Państwa na Forum Przedsiębiorców Ziemi Pszczyńskiej.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 30 maja 2022 r. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Pszczynie.

Szczegółową agendę Forum znajdą Państwo w załączeniu. Spotkanie dedykowane jest lokalnym przedsiębiorcom działającym na obszarze LGD „Ziemia Pszczyńska", a jego głównym celem jest budowanie partnerstwa pomiędzy instytucjami współpracującymi a także wyznaczanie kierunków rozwoju na kolejne lata podejmowanej działalności.


Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marek Zuber. Zaproszenia do udziału w wydarzeniu jako prelegenci przyjęli również Janusz Dramski oraz Edyta Kwiatkowska.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 maja br. poprzez: https://app.evenea.pl/event/fpzp/, kontakt telefoniczny z biurem LGD nr tel 32 210 02 12 lub mailowo stowarzyszenie@lgdziemiapszczynska.pl.

 

Marek Zuber - Ekonomista, analityk, ekspert, doradca finansowy i wykładowca studiów MBA oraz podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Ekonomista i analityk w Banku Przemysłowo-Handlowym, Banku BPH - PBK. Jako główny ekonomista był związany z firmami tj.: TMS oraz Internetowy Dom Maklerski S.A. W 2005 roku został szefem doradców ekonomicznych premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Felietonista tygodnia Parkiet oraz stały ekspert TVN CNBC. Laureat nagrody „Doradcy Politycznego Roku 2006".

Janusz Dramski - Startup Oficer w Zabrzu, Head w HealthTech Hub w Zabrzu, I Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i Wiceprzewodniczący Komisji ds. medtech w RIG w Katowicach, członek rady nadzorczej w Prodio Sp. z o.o., mentor w Kopalni Startupów 2021-2022 & Startup City Zabrze 2019-2022, organizator spotkań dla startupów z branży medycznej i powiązanych MedTech Meetup w Zabrzu.

Edyta Kwiatkowska - Executive coach, facylitatorka, przedsiębiorczyni. Trenerka przywództwa Maxwell Leadership, członkini Forbes Coaches Council, specjalizuje się w procesach, pracy z zespołami i strategicznych działaniach w firmach. Współzałożycielka Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

Pliki do pobrania

powrót
strony www
Unia Europejska
Ministerstwo Rolnictwa
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
PROW śląskie
Kreator
FESTIWAL POLEKU
Bee Friends
Akademia Ziemi Pszczyńskiej
Stacja Regeneracja
© 2011-2022 LGD Ziemia Pszczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone.